Audi Q3
45 TFSI e S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 45 TFSI e S edition |
| Kenteken | KHJ-14-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 51.427 km |
| Aanschafprijs | €34.750 |
| Opmerking | I INCL. € 850,00 AFL.KOSTEN + BOVAG GARANTIE |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Silver-Black/Black-Black/Black/Lunar Silver (GQ) |
| Datum eerste toelating | 2023-11-29 |
| Motorvermogen kW | 180 kW |
| Motorvermogen pk | 245 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €729 |
| Resterende BPM | €357 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.320 kg |
| Massa leeg | 1.715 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 45 l |
| Laadvermogen elektrisch | 37 kW |
| Elektrisch bereik | 45 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Stof/kunstlederen bekleding
- WiFi voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- S Line exterieur
- Achterbank verstelbaar
Locatie
Autoservice Molenvliet
Molenvliet 83
Zwijndrecht
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
45 TFSI e S editionLease nu de Audi Q3 vanaf
€481,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€481,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!