Audi Q3
TFSI RSQ3
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | TFSI RSQ3 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 181.026 km |
| Aanschafprijs | €46.950 |
| Opmerking | Pano Keyless Lane ACC B&O |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-10-02 |
| Motorvermogen kW | 294 kW |
| Motorvermogen pk | 400 pk |
| Brandstofvermogen kW | 294 kW |
| Brandstofvermogen pk | 400 pk |
| Cilinder inhoud | 2.480 cc |
| Koppel | 480 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 480 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €28.450 |
| Resterende BPM | €9.150 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Massa leeg | 1.690 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Electronic climate controle
- S Line exterieur
- Telefoonintegratie
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Achterbank verstelbaar
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- LED-lichtpakket
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Lederen sportstuur
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
TFSI RSQ3Lease nu de Audi Q3 vanaf
€785,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€785,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!