Renault Clio
1.0 TCe Zen / 6 Versn. / 5Drs. / Pdc. /
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Clio
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TCe Zen / 6 Versn. / 5Drs. / Pdc. / |
| Kenteken | K-757-ZT |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 89.641 km |
| Aanschafprijs | €11.990 |
| Opmerking | Airco / Navigatie / Radio multimedia / Apk 04-2027 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-04-09 |
| Motorvermogen kW | 68 kW |
| Motorvermogen pk | 92 pk |
| Brandstofvermogen kW | 68 kW |
| Brandstofvermogen pk | 92 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 160 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 160 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.750 |
| Resterende BPM | €965 |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| GVW | 1.609 kg |
| Massa leeg | 1.057 kg |
| Laadvermogen | 552 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 42 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Achterspoiler
- Dab
- Verkeersbord detectie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Pack Easy Link
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *NIET-rokersauto
- 1ste eigenaar
- Parkeersensoren achter met sonische weergave (ITPK1)
- Stuurwiel met leder bekleed incl. bediening cruise control en snelheidsbegrenzer (VLCUIR)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Clio
Renault Clio
1.0 TCe Zen / 6 Versn. / 5Drs. / Pdc. /Lease nu de Renault Clio vanaf
€168,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€168,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!