Renault Clio
1.5 dCi ECO Night&Day | Parkeersensoren | Bluetooth | Navi | Cruise
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Clio
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 dCi ECO Night&Day | Parkeersensoren | Bluetooth | Navi | Cruise |
| Kenteken | 9-ZBN-96 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 227.852 km |
| Aanschafprijs | €4.945 |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | mica |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2014-12-16 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €875 |
| Resterende BPM | €127 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.658 kg |
| Massa leeg | 1.046 kg |
| Laadvermogen | 612 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur multifunctioneel
- Metaalkleur
- Extra getint glas achter
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (PROJAB)
- Lichtmetalen velgen 16"
- Bagagedek
- Audio-navigatie full map
- Lichtmetalen wielen 16" Passion (RALU16+RDIF18)
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit (VSTLAR)
- Parkeersensoren in achterbumper (RDAR01)
Locatie
Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop
De Hemmen 27
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Clio
Renault Clio
1.5 dCi ECO Night&Day | Parkeersensoren | Bluetooth | Navi | CruiseLease nu de Renault Clio vanaf
€83,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€83,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!