Renault Clio
Estate 0.9 Life Limited, Airco, Bluetooth, Cruise, Stoelverwarming, Radio, PDC
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Clio
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Estate 0.9 Life Limited, Airco, Bluetooth, Cruise, Stoelverwarming, Radio, PDC |
| Kenteken | S-353-GH |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 71.315 km |
| Aanschafprijs | €12.495 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-07-16 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 898 cc |
| Koppel | 140 Nm |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 140 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.340 |
| Resterende BPM | €401 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.654 kg |
| Massa leeg | 1.098 kg |
| Laadvermogen | 556 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- Bagagedek
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Radiovoorbereiding
- Dakrailing
- Automatische Verlichting
Locatie
BeterRijden B.V.
Gerwenseweg 24A
NUENEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Clio
Renault Clio
Estate 0.9 Life Limited, Airco, Bluetooth, Cruise, Stoelverwarming, Radio, PDCLease nu de Renault Clio vanaf
€209,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€209,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!