Renault Clio
0.9 TCe Dynamique
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Clio
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 0.9 TCe Dynamique |
| Kenteken | KH-997-D |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 125.106 km |
| Aanschafprijs | €3.995 |
| Opmerking | ✅COMPLETE AUTO |
| Modeljaar | 2012 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2015-01-22 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 898 cc |
| Koppel | 135 Nm |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 135 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.185 |
| Resterende BPM | €320 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.588 kg |
| Massa leeg | 984 kg |
| Laadvermogen | 604 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Mistlampen voor
- Lichtmetalen velgen 16"
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- 2 sleutels aanwezig
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- ABS
- Snelheidsregelaar en -begrenzer (RV)
- Carminat TomTom navigatie met kleurenscherm (NAV1G2)
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (MISTL)
Locatie
Van Hesteren Occasions
Sikkelstraat 7
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Clio
Renault Clio
0.9 TCe DynamiqueLease nu de Renault Clio vanaf
€67,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€67,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!