Audi Q3
45 TFSI e S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 45 TFSI e S edition |
| Kenteken | K-448-ZV |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 91.873 km |
| Aanschafprijs | €31.950 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | AUTOMAAT | PANO | LED | CARPLAY | CRUISE | LMV | |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-04-10 |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.320 |
| Resterende BPM | €463 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.320 kg |
| Massa leeg | 1.715 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Electronic climate control
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Warmtewerend glas
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- S Line exterieur
- Achterbank verstelbaar
- Metaalkleur parelmoer
- Sportstuur leder
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- Signaalkleur
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
45 TFSI e S editionLease nu de Audi Q3 vanaf
€534,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€534,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!