BMW X3
xDrive30e Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X3
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive30e Executive |
| Kenteken | KHP-46-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 154.840 km |
| Aanschafprijs | €25.950 |
| Opmerking | CARPLAY / STOELVERWARMING / DEALER ONDERHOUDEN / LEER |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Imitation leather "Leatherette/black" (PK8SW) |
| Datum eerste toelating | 2020-09-29 |
| Motorvermogen kW | 215 kW |
| Motorvermogen pk | 292 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €752 |
| Resterende BPM | €242 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.620 kg |
| Massa leeg | 1.965 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 50 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 51 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Hoofdsteunen actief
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (431)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Achteruitrij assistent
- Active Protection (5AL)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Active guard (5AV)
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank (413)
- Safety Pack (ZS5)
- 18 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver (25T)
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- BMW Connected Pack Plus (6C2)
- Comfortontgrendeling en -sluiting, open en sluiten portier en starten zonder sleutel (322)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X3
xDrive30e ExecutiveLease nu de BMW X3 vanaf
€359,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€359,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!