BMW X3
30e xDrive M Sport
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X3
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 30e xDrive M Sport |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 37.512 km |
| Aanschafprijs | €63.950 |
| Opmerking | 300pk Panoramadak/Trekhaak/HarmanKardon |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2025-01-27 |
| Motorvermogen kW | 221 kW |
| Motorvermogen pk | 300 pk |
| Brandstofvermogen kW | 221 kW |
| Brandstofvermogen pk | 300 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €615 |
| Resterende BPM | €360 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.710 kg |
| Massa leeg | 2.040 kg |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Kunstlederen bekleding
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- LED koplampen (5A2)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuur
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Connected Package Professional (6C4)
- DAB-Tuner (654)
- Driving Assistant (5AS)
- LED koplampen en LED achterlichten (5A2)
- Servotronic (216)
- Cruise control (544)
- Dakrails
- Professional Pack
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Safety Pack (ZS6)
- Uitstap waarschuwing
- Bagage-scheidingsnet
- Lichtmetalen velgen 19"
- Autonome parkeerfunctie
- M Aerodynamica
- Smartphone entry
- Driving Assistant Professional
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Premium Pack
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- M Sport
- Dashboardcamera
- Geluidsimulator
- Interieurcamera
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Motorgeluid simulator
- Sportstuur leder
- Automatische 3-zone airconditioning (534)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- Elektrisch op afstand volledig te openen achterklep (316)
- Live Cockpit Plus (6U2)
- Parking Assistant (5DM)
- Ambiance verlichting (4UR)
- BMW Iconic Sounds Electric (4V1)
- Park Distance Control (PDC) voor en achter (508)
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank (413)
- Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities (459)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen (459)
- Akoestische voetgangersbescherming (4U9)
- Driving Assistant Plus (5AT)
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst (654)
- Interieurvoorverwarming (536)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde (4T8)
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Personal eSIM (6PA)
- 19 inch lichtmetalen wielen Dubbelspaak in Refined Silber (1F0)
- Bekleding Econeer Anthrazit / Atlas Grau (ECJ7)
- Comfort Access met BMW Digital Key Plus (322)
- Doorlaadopening in de achterbank (465)
- Parking Assistant Professional (5DW)
- Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel (2TE)
- Wireless Charging opbergvak (6NX)
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X3
30e xDrive M SportLease nu de BMW X3 vanaf
€1.069,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.069,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!