BMW X3
xDrive30e High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X3
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive30e High Executive |
| Kenteken | T-861-DN |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 50.335 km |
| Aanschafprijs | €38.950 |
| Opmerking | FACELIFT LCI, M SPORT, 20INCH, VERWARMD STUUR, APPLE CARPLAY |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-12-10 |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.643 |
| Resterende BPM | €645 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.600 kg |
| Massa leeg | 1.965 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sperdifferentieel
- Vermoeidheids herkenning
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Warmtewerend glas
- Kunstlederen bekleding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- DVD speler
- M Aerodynamica
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- M Sport
- Geluidsimulator
- Sportstuur leder
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
Locatie
Sebcars
Titaniumweg 494
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X3
xDrive30e High ExecutiveLease nu de BMW X3 vanaf
€651,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€651,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!