BMW X3
xDrive30e Hybrid High M-Sport Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X3
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive30e Hybrid High M-Sport Executive |
| Kenteken | S-471-LR |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 66.669 km |
| Aanschafprijs | €48.890 |
| Opmerking | Leder Panoramisch Schuifdak Hifi Camera 360 Cruise Control Climate control Apple Carplay/ Android auto Lichtmetalen velgen |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Leder vernasca schwarz |
| Datum eerste toelating | 2023-03-02 |
| Motorvermogen kW | 215 kW |
| Motorvermogen pk | 292 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €2.158 |
| Resterende BPM | €960 |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| GVW | 2.600 kg |
| Massa leeg | 1.965 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 50 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 44 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Hemelbekleding donker
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Hoofdsteunen actief
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Multimedia scherm middel
- Dakrails
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Glans exterieur delen
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Aluminium delen exterieur
- Bagage-scheidingsnet
- M Aerodynamica
- Safety-pack
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- M Sport
- Geluidsimulator
- Lederen sportstuur
- Dual view functie
- Parking assistance plus
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X3
xDrive30e Hybrid High M-Sport ExecutiveLease nu de BMW X3 vanaf
€678,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€678,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!