Volkswagen T-Roc
1.0 TSI R-Line Business+
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Roc
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TSI R-Line Business+ |
| Kenteken | JNG-16-P |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 2.863 km |
| Aanschafprijs | €26.800 |
| Opmerking | Clima Apple Carplay Stoelverwarming Black Style |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Soul (black)/flint grey (OC) |
| Datum eerste toelating | 2022-11-14 |
| Motorvermogen kW | 81 kW |
| Motorvermogen pk | 110 pk |
| Brandstofvermogen kW | 81 kW |
| Brandstofvermogen pk | 110 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.881 |
| Resterende BPM | €1.881 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.800 kg |
| Massa leeg | 1.201 kg |
| Laadvermogen | 599 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels in andere kleur
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Sfeerverlichting
- Vermoeidheids herkenning
- Elektronisch Sper Differentieel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- R-Line Exterieur
- Multimedia scherm klein
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Velours bekleding
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA1)
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- Digital Cockpit Pro (26 cm) (9S0)
- Exterieur Pakket Black Style (WBP)
- Stoel pakket (WSP)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
1.0 TSI R-Line Business+Lease nu de Volkswagen T-Roc vanaf
€448,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€448,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!