Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 150Pk Style | Trekhaak afnb. | Camera | Adapt. Cr. | PDC V&A |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Roc
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI 150Pk Style | Trekhaak afnb. | Camera | Adapt. Cr. | PDC V&A | |
| Kenteken | K-683-NK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 114.333 km |
| Aanschafprijs | €20.745 |
| Opmerking | Prijs Rijklaar!! |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2019-03-27 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.394 |
| Resterende BPM | €355 |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| GVW | 1.860 kg |
| Massa leeg | 1.250 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Extra getint glas achter
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Trekhaak afneembaar
- Kleur grijs
- Niet in gerookt
Locatie
Vakgarage Blok
Van der Giessenweg 15
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 150Pk Style | Trekhaak afnb. | Camera | Adapt. Cr. | PDC V&A |Lease nu de Volkswagen T-Roc vanaf
€347,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€347,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!