Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line Business+ | Pano | Afnb. Trekhaak | Keyless | Elk. A-klep | Side Assist | Camera | IQ Light | 19'' |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Roc
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI R-Line Business+ | Pano | Afnb. Trekhaak | Keyless | Elk. A-klep | Side Assist | Camera | IQ Light | 19'' | |
| Kenteken | T-388-BP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 72.257 km |
| Aanschafprijs | €30.945 |
| Opmerking | Prijs Rijklaar!! |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2022-07-28 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.852 |
| Resterende BPM | €1.280 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.860 kg |
| Massa leeg | 1.253 kg |
| Laadvermogen | 607 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Dab
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Multimedia scherm middel
- Dakrails
- R-Line Exterieur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Matrix LED koplampen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Keyless entry/start
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Keyless-pakket
- Velours bekleding
- Unikleur/pastel
- Design-pakket
- Niet in gerookt
- Assistance pakket Plus
- Assistance pakket
Locatie
Vakgarage Blok
Van der Giessenweg 15
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line Business+ | Pano | Afnb. Trekhaak | Keyless | Elk. A-klep | Side Assist | Camera | IQ Light | 19'' |Lease nu de Volkswagen T-Roc vanaf
€517,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€517,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!