Volkswagen T-Roc
Cabrio 1.5 TSI R-Line | Beats | Trekhaak afnb. | Keyless | Camera | 19'' |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Roc
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Cabrio 1.5 TSI R-Line | Beats | Trekhaak afnb. | Keyless | Camera | 19'' | |
| Kenteken | N-956-SP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 41.669 km |
| Aanschafprijs | €30.745 |
| Opmerking | Prijs Rijklaar!! |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2021-02-25 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.796 |
| Resterende BPM | €2.212 |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| GVW | 1.900 kg |
| Massa leeg | 1.440 kg |
| Laadvermogen | 460 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Adaptief demping systeem
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Parkeer pakket
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- R-Line Exterieur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Mistlampen voor adaptief
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- Bestuurdersassistentiepakket Plus
- Executive-pakket
- Windscherm
- Elektrisch bedienbare kap
- Smartphone integratie
- Half alcantara / stof bekleding
- Trekhaak afneembaar
- Velours bekleding
- Niet in gerookt
Locatie
Vakgarage Blok
Van der Giessenweg 15
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
Cabrio 1.5 TSI R-Line | Beats | Trekhaak afnb. | Keyless | Camera | 19'' |Lease nu de Volkswagen T-Roc vanaf
€514,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€514,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!