Ford Transit Custom
310 2.2 TDCI 155 PK L2H1 2x Schuifdeur | Trekhaak | 3 Zitplaatsen | Stoelverwarming | Navi
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 310 2.2 TDCI 155 PK L2H1 2x Schuifdeur | Trekhaak | 3 Zitplaatsen | Stoelverwarming | Navi |
| Kenteken | VFH-49-V |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 225.603 km |
| Aanschafprijs | €5.945 |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2015-10-22 |
| Motorvermogen kW | 114 kW |
| Motorvermogen pk | 155 pk |
| Brandstofvermogen kW | 114 kW |
| Brandstofvermogen pk | 155 pk |
| Cilinder inhoud | 2.198 cc |
| Koppel | 385 Nm |
| Koppel (brandstof) | 385 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.347 |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 1.977 kg |
| Laadvermogen | 1.123 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Koplampen adaptief
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Radio CD speler
- Lichtmetalen velgen 16"
- Zijschuifdeur links
Locatie
Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop
De Hemmen 27
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
310 2.2 TDCI 155 PK L2H1 2x Schuifdeur | Trekhaak | 3 Zitplaatsen | Stoelverwarming | NaviLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€82,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€82,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!