Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L2H1 Sport AWD 4x4 Stuur en Stoelverwarming 2x Schuifdeur
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 320 2.0 TDCI L2H1 Sport AWD 4x4 Stuur en Stoelverwarming 2x Schuifdeur |
| Kenteken | V-41-GTD |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 20 km |
| Aanschafprijs | €41.945 |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2024-04-25 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.996 cc |
| Koppel | 390 Nm |
| Koppel (brandstof) | 390 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €18.591 |
| Resterende BPM | €18.591 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.225 kg |
| Massa leeg | 1.986 kg |
| Laadvermogen | 1.239 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.590 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur verwarmd
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Electronic climate control
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorruit
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Sluitbekrachtiging
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Sportstoelen
- Passagiersstoel
- Centrale deurvergrendeling
- Carkit
- Sportief interieur
- Lederen/microvezel bekleding
- Luxe stoffen bekleding
- Roetfilter
- Extra zijschuifdeur
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L2H1 Sport AWD 4x4 Stuur en Stoelverwarming 2x SchuifdeurLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€633,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€633,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!