Ford Transit Custom
340 2.0 TDCI L2H1 Schuifdeur L+R Navigatie Trekhaak Cruise control Stoelverwarming
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 340 2.0 TDCI L2H1 Schuifdeur L+R Navigatie Trekhaak Cruise control Stoelverwarming |
| Kenteken | G59440 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 54.705 km |
| Aanschafprijs | €20.945 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-11-25 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 405 Nm |
| Koppel (brandstof) | 405 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.300 mm |
| Massa leeg | 2.017 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dab
- Roll Stability Control
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Betonplex in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
340 2.0 TDCI L2H1 Schuifdeur L+R Navigatie Trekhaak Cruise control StoelverwarmingLease nu de Ford Transit Custom vanaf
€289,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€289,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!