Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI 185PK L1H1 Sport Adapt cruisecontrol Schuifdeur L+R Navigatie Stoelverwarming Xenon Sync3
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Custom
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 290 2.0 TDCI 185PK L1H1 Sport Adapt cruisecontrol Schuifdeur L+R Navigatie Stoelverwarming Xenon Sync3 |
| Kenteken | J64542 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 137.637 km |
| Aanschafprijs | €20.845 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-01-27 |
| Motorvermogen kW | 136 kW |
| Motorvermogen pk | 185 pk |
| Brandstofvermogen kW | 136 kW |
| Brandstofvermogen pk | 185 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Massa leeg | 2.001 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Dab
- Roll Stability Control
- Verwarmde voorruit
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent
- Betonplex in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen
- Side-skirts
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Voorspoiler
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Roetfilter
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Custom
Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI 185PK L1H1 Sport Adapt cruisecontrol Schuifdeur L+R Navigatie Stoelverwarming Xenon Sync3Lease nu de Ford Transit Custom vanaf
€288,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€288,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!