Renault Trafic
1.6 dCi 145pk E6 L2H1 D.C. Comfort Airco / Camera / 2x Schuifdeur 07-2017
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 dCi 145pk E6 L2H1 D.C. Comfort Airco / Camera / 2x Schuifdeur 07-2017 |
| Kenteken | V-568-HJ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 193.904 km |
| Aanschafprijs | €10.950 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 6 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2017-07-24 |
| Motorvermogen kW | 107 kW |
| Motorvermogen pk | 145 pk |
| Brandstofvermogen kW | 107 kW |
| Brandstofvermogen pk | 145 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 340 Nm |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 340 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.171 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.010 kg |
| Massa leeg | 1.805 kg |
| Laadvermogen | 1.205 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Armsteun achter
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Buitentemperatuurmeter
- Zijschuifdeur links
- Metallic lak
- Bluetooth Carkit
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
1.6 dCi 145pk E6 L2H1 D.C. Comfort Airco / Camera / 2x Schuifdeur 07-2017Lease nu de Renault Trafic vanaf
€151,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€151,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!