Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L3H1 Advance Oprijwagen 1200kg laadvermogen Trekhaak 170pk Carplay Cruise control Lier
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Master
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | T35 2.0 dCi 170 L3H1 Advance Oprijwagen 1200kg laadvermogen Trekhaak 170pk Carplay Cruise control Lier |
| Kenteken | V-70-LVX |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 45 km |
| Aanschafprijs | €45.695 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Oprijwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Datum eerste toelating | 2024-12-19 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €25.820 |
| Resterende BPM | €25.820 |
| Wielbasis | 4.220 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.281 kg |
| Laadvermogen | 1.219 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Tussenschot volledig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur kunstleder
- Mistlampen voor adaptief
- Multimedia systeem
- Trekhaak-pakket
- Armsteun
- Roetfilter
- Chroom delen interieur
- BPM Vrij
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Master
Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L3H1 Advance Oprijwagen 1200kg laadvermogen Trekhaak 170pk Carplay Cruise control LierLease nu de Renault Master vanaf
€706,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€706,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!