Renault Master
T35 2.0 dCi 130 L2H2 Camera Led Carplay 130pk Cruise control
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Master
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | T35 2.0 dCi 130 L2H2 Camera Led Carplay 130pk Cruise control |
| Kenteken | V-47-JDX |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 18 km |
| Aanschafprijs | €30.245 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Datum eerste toelating | 2024-10-31 |
| Motorvermogen kW | 96 kW |
| Motorvermogen pk | 131 pk |
| Brandstofvermogen kW | 96 kW |
| Brandstofvermogen pk | 131 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €13.939 |
| Resterende BPM | €13.939 |
| Wielbasis | 3.590 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.028 kg |
| Laadvermogen | 1.472 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Dab
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur kunstleder
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Chroom delen interieur
- Achterdeuren zonder ruit
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Master
Renault Master
T35 2.0 dCi 130 L2H2 Camera Led Carplay 130pk Cruise controlLease nu de Renault Master vanaf
€458,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€458,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!