Mercedes-Benz V-Klasse
300d Lang Avantgarde Edition AMG line Rolstoelauto Marge (BTW & BPM vrij) Rolstoellift Burmester audio Navigatie Camera
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model V-Klasse
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 300d Lang Avantgarde Edition AMG line Rolstoelauto Marge (BTW & BPM vrij) Rolstoellift Burmester audio Navigatie Camera |
| Kenteken | VGV-86-G |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 99.638 km |
| Aanschafprijs | €49.745 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-09-03 |
| Motorvermogen kW | 176 kW |
| Motorvermogen pk | 239 pk |
| Brandstofvermogen kW | 176 kW |
| Brandstofvermogen pk | 239 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €23.033 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 2.595 kg |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Warmtewerend glas
- Buitentemperatuurmeter
- Navigatie
- Alarm klasse 3
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Achterruit apart te openen
- Sportonderstel
- Side-skirts
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- AMG Sport-pakket
- Carbonafwerking interieur
- Zijschuifdeur links
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Dakdraagsysteem
- Roetfilter
- Elektrische schuifdeur(en)
- BPM Vrij
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz V-Klasse
Mercedes-Benz V-Klasse
300d Lang Avantgarde Edition AMG line Rolstoelauto Marge (BTW & BPM vrij) Rolstoellift Burmester audio Navigatie CameraLease nu de Mercedes-Benz V-Klasse vanaf
€832,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€832,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!