Mercedes-Benz V-Klasse
250d Lang DC AMG Line Elektr schuifdeuren Dubbele cabine Leder Trekhaak Afneembaar
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model V-Klasse
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 250d Lang DC AMG Line Elektr schuifdeuren Dubbele cabine Leder Trekhaak Afneembaar |
| Kenteken | V-62-JJG |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 62.050 km |
| Aanschafprijs | €57.945 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2023-04-26 |
| Motorvermogen kW | 140 kW |
| Motorvermogen pk | 190 pk |
| Brandstofvermogen kW | 140 kW |
| Brandstofvermogen pk | 190 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 440 Nm |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 440 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €20.590 |
| Resterende BPM | €9.368 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 2.059 kg |
| Laadvermogen | 1.041 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor
- Radio
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Multimedia scherm groot
- Regensensor
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Dab
- Dakspoiler
- Hemelbekleding donker
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Warmtewerend glas
- Buitentemperatuurmeter
- Navigatie
- Dakrails
- Achterruit apart te openen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Side-skirts
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- AMG Sport-pakket
- Zijschuifdeur links
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Dakrailing
- Roetfilter
- Edition-pakket
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz V-Klasse
Mercedes-Benz V-Klasse
250d Lang DC AMG Line Elektr schuifdeuren Dubbele cabine Leder Trekhaak AfneembaarLease nu de Mercedes-Benz V-Klasse vanaf
€828,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€828,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!