Mercedes-Benz V-Klasse
300d Lang DC Avantgarde 4 Matic Burmester Elektrische schuifdeuren Leder 360 camera
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model V-Klasse
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 300d Lang DC Avantgarde 4 Matic Burmester Elektrische schuifdeuren Leder 360 camera |
| Kenteken | VDF-28-T |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 145.710 km |
| Aanschafprijs | €42.945 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2019-10-28 |
| Motorvermogen kW | 176 kW |
| Motorvermogen pk | 239 pk |
| Brandstofvermogen kW | 176 kW |
| Brandstofvermogen pk | 239 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €20.535 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.430 kg |
| Laadvermogen | 770 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Koplampen adaptief
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Parkeer pakket
- Zijwind assistent
- Warmtewerend glas
- Buitentemperatuurmeter
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- Trekhaak met afneembare kogel
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Dakrailing
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz V-Klasse
Mercedes-Benz V-Klasse
300d Lang DC Avantgarde 4 Matic Burmester Elektrische schuifdeuren Leder 360 cameraLease nu de Mercedes-Benz V-Klasse vanaf
€593,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€593,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!