Mercedes-Benz V-Klasse
V300d L3 AMG Line DC 4-Matic Spoilerset Elec schuifdeuren 360camera Dubbele cabine Trekhaak Led
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model V-Klasse
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | V300d L3 AMG Line DC 4-Matic Spoilerset Elec schuifdeuren 360camera Dubbele cabine Trekhaak Led |
| Kenteken | V-92-KXZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 13.058 km |
| Aanschafprijs | €85.945 |
| Modeljaar | 2026 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-12-13 |
| Motorvermogen kW | 174 kW |
| Motorvermogen pk | 237 pk |
| Brandstofvermogen kW | 174 kW |
| Brandstofvermogen pk | 237 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €32.108 |
| Resterende BPM | €18.623 |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.309 kg |
| Laadvermogen | 891 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen adaptief
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Dakrailing
- Reservewiel
- Roetfilter
- Stuurverwarming
- 360 camera
- BPM Vrij
- Prijs EX BTW
- Draadloze Apple Carplay
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz V-Klasse
Mercedes-Benz V-Klasse
V300d L3 AMG Line DC 4-Matic Spoilerset Elec schuifdeuren 360camera Dubbele cabine Trekhaak LedLease nu de Mercedes-Benz V-Klasse vanaf
€1.241,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.241,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!