Mercedes-Benz Vito
111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering Sidebars
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Vito
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering Sidebars |
| Kenteken | VGL-82-K |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 147.897 km |
| Aanschafprijs | €16.245 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2020-09-04 |
| Motorvermogen kW | 84 kW |
| Motorvermogen pk | 114 pk |
| Brandstofvermogen kW | 84 kW |
| Brandstofvermogen pk | 114 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.871 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.846 kg |
| Laadvermogen | 954 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 72 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Stuur multifunctioneel
- Metaalkleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Houten vloer in laadruimte
- Navigatie
- Tachograaf
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito
111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering SidebarsLease nu de Mercedes-Benz Vito vanaf
€224,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€224,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!