Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang Automaat Led Navigatie Imperiaal Camera Trekhaak
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Vito
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 114 CDI Lang Automaat Led Navigatie Imperiaal Camera Trekhaak |
| Kenteken | V-172-NK |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 142.335 km |
| Aanschafprijs | €18.745 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2018-03-30 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 330 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 330 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €13.920 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.980 kg |
| Laadvermogen | 820 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 72 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Metaalkleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Achterdeuren met ruiten
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Dakrails
- Audio-navigatie full map
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Dakdraagsysteem
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang Automaat Led Navigatie Imperiaal Camera TrekhaakLease nu de Mercedes-Benz Vito vanaf
€259,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€259,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!