Mercedes-Benz Vito
114 CDI 136 pk Lang Aut. Window Cleaner Edition
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Vito
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 114 CDI 136 pk Lang Aut. Window Cleaner Edition |
| Kenteken | V-616-KZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 220.303 km |
| Aanschafprijs | €13.800 |
| Opmerking | Airco, Cruise Control, Trekhaak, NAP, 2-Zits |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2018-01-11 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 330 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 330 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.670 |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.800 kg |
| Massa leeg | 1.880 kg |
| Laadvermogen | 920 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 72 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- TEMPOMAAT (cruisecontrol) (MS1)
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Audio-pakket
- Bestuurdersairbag
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar (F68)
- Multifunctioneel stuurwiel (CL4)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
- Zijwind assistent
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Zijwandbekleding laadruimte
- TEMPMATIC (airco) (HH9)
- Imperiaal
- 12V aansluiting
- Bijrijdersstoel
- Laadruimte pakket vloer en wanden
- Euro 6
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito
114 CDI 136 pk Lang Aut. Window Cleaner EditionLease nu de Mercedes-Benz Vito vanaf
€191,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€191,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!