Mercedes-Benz Vito
116 CDI Lang Navigatie Trekhaak Camera Automaat 164pk Euro 6 Stoelverwarming
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Vito
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 116 CDI Lang Navigatie Trekhaak Camera Automaat 164pk Euro 6 Stoelverwarming |
| Kenteken | VJV-66-D |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 166.672 km |
| Aanschafprijs | €16.745 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2017-07-03 |
| Motorvermogen kW | 120 kW |
| Motorvermogen pk | 163 pk |
| Brandstofvermogen kW | 120 kW |
| Brandstofvermogen pk | 163 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.017 kg |
| Massa leeg | 2.017 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Parkeer assistent
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Achterklep met ruit
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Dakrailing
- Audio-navigatiesysteem
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Vito
Mercedes-Benz Vito
116 CDI Lang Navigatie Trekhaak Camera Automaat 164pk Euro 6 StoelverwarmingLease nu de Mercedes-Benz Vito vanaf
€231,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€231,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!