Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 11-2020
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 11-2020 |
| Kenteken | VHL-05-V |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 154.916 km |
| Aanschafprijs | €8.950 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Meubelbak |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-11-11 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 141 km/h |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.938 |
| Wielbasis | 4.490 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.169 kg |
| Laadvermogen | 1.331 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensor voor
- Radio
- Parkeersensor
- Boordcomputer
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Verwarmde voorruit
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen
- Armsteun
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier
Locatie
Europe-Vans B.V.
Ambachtstraat 4
LEERDAM
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI E6 Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 11-2020Lease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€124,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€124,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!