Volkswagen Crafter
30 2.0 TDI L3H3 Highline | Apple Carplay | Leer | 3 Zitplaatsen | Parkeersensoren
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 30 2.0 TDI L3H3 Highline | Apple Carplay | Leer | 3 Zitplaatsen | Parkeersensoren |
| Kenteken | VFJ-46-H |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 261.137 km |
| Aanschafprijs | €14.945 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-04-03 |
| Motorvermogen kW | 75 kW |
| Motorvermogen pk | 102 pk |
| Brandstofvermogen kW | 75 kW |
| Brandstofvermogen pk | 102 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 141 km/h |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.319 |
| Wielbasis | 3.640 mm |
| GVW | 3.000 kg |
| Massa leeg | 1.980 kg |
| Laadvermogen | 1.020 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Kunstlederen bekleding
- Vervolgbotsing preventie
- Achteruitrijcamera (KA1)
- Diefstalalarm (7AQ)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Executive Plus-pakket
- Comfort Plus bestuurdersstoel (3TF)
- Cruise control inclusief snelheidsbegrenzer (8T6)
- Licht- en regensensor (ZA3)
- Verwarmbare ruitensproeiers voor (9T1)
- Verwarmbare voorruit (4GX)
- Executive Plus pakket (XPX)
- Mistlampen voor adaptief
- Multifunctioneel stuurwiel (2ZA)
- Radio Composition Audio incl. telefoonvoorbereiding (RCA)
- Rubber mat in laadruimte
- Bijrijdersbank incl. opbergvak (3SS)
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Unikleur/pastel
Locatie
Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop
De Hemmen 27
DRACHTEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
30 2.0 TDI L3H3 Highline | Apple Carplay | Leer | 3 Zitplaatsen | ParkeersensorenLease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€206,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€206,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!