Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L4H3 DC 177pk Leder Schuifdeur L+R Dubbele cabine Led Adaptieve cruise control Standkachel Treeplanken
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI L4H3 DC 177pk Leder Schuifdeur L+R Dubbele cabine Led Adaptieve cruise control Standkachel Treeplanken |
| Kenteken | VKH-47-G |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 120.477 km |
| Aanschafprijs | €39.945 |
| Opmerking | Trekhaak Geveerde stoel |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-06-16 |
| Motorvermogen kW | 130 kW |
| Motorvermogen pk | 177 pk |
| Brandstofvermogen kW | 130 kW |
| Brandstofvermogen pk | 177 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 410 Nm |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Koppel (brandstof) | 410 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €21.075 |
| Resterende BPM | €7.477 |
| Wielbasis | 4.490 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.283 kg |
| Laadvermogen | 1.217 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Metaalkleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Audio-pakket
- Navigatie-pakket
- Zijwind assistent
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor adaptief
- Rubber mat in laadruimte
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
- Stuur multifunctioneel en verwarmd
- Exclusive Edition
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L4H3 DC 177pk Leder Schuifdeur L+R Dubbele cabine Led Adaptieve cruise control Standkachel TreeplankenLease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€574,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€574,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!