Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L1H1 2x schuifdeur Inrichting Lucht geveerde stoel Cruise control Airco
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Crafter
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI L1H1 2x schuifdeur Inrichting Lucht geveerde stoel Cruise control Airco |
| Kenteken | VD-568-R |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 161.309 km |
| Aanschafprijs | €8.445 |
| Modeljaar | 2011 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2013-05-31 |
| Motorvermogen kW | 80 kW |
| Motorvermogen pk | 109 pk |
| Brandstofvermogen kW | 80 kW |
| Brandstofvermogen pk | 109 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.566 |
| Wielbasis | 3.250 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.033 kg |
| Laadvermogen | 1.467 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Airco
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Buitentemperatuurmeter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Zijschuifdeur links
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L1H1 2x schuifdeur Inrichting Lucht geveerde stoel Cruise control AircoLease nu de Volkswagen Crafter vanaf
€117,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€117,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!