Volkswagen ID.4
Business 77 kWh
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model ID.4
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Business 77 kWh |
| Kenteken | L-837-JL |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 129.000 km |
| Aanschafprijs | €20.990 |
| Opmerking | SOH 83% Leder Navigatie 19" Lichtmetalen Velgen Apple Carplay/Android Auto Climate Control Warmtepomp Stoelverwarming Led Parkeer sensoren |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Platinum grijs florence |
| Datum eerste toelating | 2021-06-07 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.660 kg |
| Massa leeg | 2.024 kg |
| Laadvermogen | 636 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 518 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Centrale airbag voor
- Multimedia scherm klein
- Matrix LED koplampen
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lichtmetalen velgen 19"
- Velours bekleding
- Geluidsimulator
- Warmtepomp
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen ID.4
Volkswagen ID.4
Business 77 kWhLease nu de Volkswagen ID.4 vanaf
€290,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€290,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!