Volkswagen Tiguan
1.5 TSI R-Line Business+ | Trekhaak wegkl. | 20" | Elk. A-klep | IQ Light | Camera |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Tiguan
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 TSI R-Line Business+ | Trekhaak wegkl. | 20" | Elk. A-klep | IQ Light | Camera | |
| Kenteken | KHZ-22-L |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 36.452 km |
| Aanschafprijs | €39.945 |
| Opmerking | Prijs Rijklaar!! |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Donker grijs |
| Datum eerste toelating | 2023-04-13 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.695 |
| Resterende BPM | €2.582 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.120 kg |
| Massa leeg | 1.446 kg |
| Laadvermogen | 674 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Cruise Control Adaptief
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels in andere kleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Comfortstoel(en)
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Dakrails
- R-Line Exterieur
- Matrix LED koplampen
- Bagagedek
- Kleur wit
- Achterbank verstelbaar
- Winter-pakket
- LED-lichtpakket
- Black Style
- Niet in gerookt
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- Trailer-pakket
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
Locatie
Vakgarage Blok
Van der Giessenweg 15
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
1.5 TSI R-Line Business+ | Trekhaak wegkl. | 20" | Elk. A-klep | IQ Light | Camera |Lease nu de Volkswagen Tiguan vanaf
€559,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€559,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!