Audi Q3
45 TFSI e edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 45 TFSI e edition |
| Kenteken | JLN-74-V |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 85.409 km |
| Aanschafprijs | €31.281 |
| Opmerking | AUTOMAAT / PLUG IN HYBRID / STOELVERWARMING / LEER / VIRTUAL COCKPIT / CRUISE CONTROLE / DEALER ONDERHOUDEN |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-08-10 |
| Motorvermogen kW | 180 kW |
| Motorvermogen pk | 245 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €740 |
| Resterende BPM | €275 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.320 kg |
| Massa leeg | 1.715 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 45 l |
| Laadvermogen elektrisch | 37 kW |
| Elektrisch bereik | 45 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- WiFi voorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Cruise control (8T6)
- Dakrails
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Bekleding, leder / kunstleder mono.pur (N1M)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 7J x 17 "5-dubbelspaak"-design (C2G)
- Audi virtual cockpit (9S1)
- Buitenspiegelbehuizing, in carroseriekleur (6FA)
- Buitenspiegels, verwarmbaar (6XD)
- Lane change warning (7Y1)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Pre sense basic (7W1)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Assistentiepakket (PCE)
- Audi sound system (9VD)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen inclusief memory voor de bestuurdersstoel (3L4)
- Zij-airbags achter (4X4)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
45 TFSI e editionLease nu de Audi Q3 vanaf
€420,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€420,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!