Audi A3
Sportback 35 TFSI CoD Sport | 2X S Line |
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A3
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 35 TFSI CoD Sport | 2X S Line | |
| Kenteken | P-318-DK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 89.480 km |
| Aanschafprijs | €18.950 |
| Opmerking | Pano | Leder | Memory | Virtual | Camera | Lane & Side Assis | Front Assis |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | mat |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-11-28 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.716 |
| Resterende BPM | €1.091 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.855 kg |
| Massa leeg | 1.245 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Extra getint glas achter
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Aluminium interieur afwerking
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Sportstuur
- Audioinstallatie met CD-speler
- Assistentiepakket (PCE)
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- S Line exterieur
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- Sportstoelen vóór (PS1)
- Smartphone integratie
- Comfortairconditioning (9AK)
- Sportonderstel (2UC)
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Automatische snelheidsregeling (8T2)
- Glazen panoramadak (3FB)
- LED-koplampen (PX2)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- MMI navigatie (PNU)
- MMI navigatie plus (PNQ)
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NT)
- Aluminium optiek in het interieur (QJ1)
- Audi Connect diensten (3 jaar) (IT3)
- Audi smartphone interface (UI2)
- Audi soundsystem (9VD)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- Lendesteunen, elektrisch instelbaar (7P1)
- Licht- en regensensor inclusief dimmende binnenspiegel (PU7)
- Parkeerhulp plus met selectieve weergave (7X2)
- Stoelverstelling, elektrisch voor beide voorstoelen (3L5)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A3
Audi A3
Sportback 35 TFSI CoD Sport | 2X S Line |Lease nu de Audi A3 vanaf
€308,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€308,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!