Audi A4
Avant 40 TFSI S Edition Avant |
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A4
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant 40 TFSI S Edition Avant | |
| Kenteken | R-800-NV |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 96.450 km |
| Aanschafprijs | €24.950 |
| Opmerking | Navi | Virtual | Trekh | Camera | Side Assis | Drive Select | Sound | Audi Connect |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | mat |
| Interieurkleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 2020-05-12 |
| Brandstofvermogen kW | 140 kW |
| Brandstofvermogen pk | 190 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.707 |
| Resterende BPM | €525 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.115 kg |
| Massa leeg | 1.485 kg |
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Schakelpaddles
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Lederen/stof bekleding
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Aluminium interieur afwerking
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Audi sound system (9VD)
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Keyless-pakket
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Winterbanden
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Smartphone integratie
- Trekhaak afneembaar
- Sportonderstel (1BE)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Tour pakket
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter (PX2)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Assistentiepakket Tour (PCN)
- Binnenspiegel frameloos, automatisch dimmend (4L6)
- Grootlichtassistent (8G1)
- Pneumatische lendensteunen vóór met massagefunctie (8I6)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A4
Audi A4
Avant 40 TFSI S Edition Avant |Lease nu de Audi A4 vanaf
€405,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€405,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!