Audi A1 Sportback
1.0 TFSI S-Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A1 Sportback
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TFSI S-Line |
| Kenteken | SJ-391-L |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 30.350 km |
| Aanschafprijs | €16.500 |
| Opmerking | | Xenon | LED | Navi | Leder | Connectivity kit | PDC | CruiseC. | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-04-12 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 160 Nm |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 160 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.077 |
| Resterende BPM | €642 |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| GVW | 1.580 kg |
| Massa leeg | 1.035 kg |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Radio-cd/mp3 speler
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Multimedia systeem
- S Line exterieur
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Derde remlicht
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Uitlaat sierstuk
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Airconditioning, handbediend (9AB)
- Airconditioning, volautomatisch (9AK)
- Verwarmbare voorstoelen (4A3)
- Xenon plus verlichting (PX4)
- Achterbank 3-persoons
- Aluminiumoptiek in het interieur (GS1)
- Bestuurdersinformatiesysteem (9Q7)
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Driezits achterbank (3NJ)
- LED-achterlichten (8SK)
- Licht- en regensensor (8N6)
- Mistlampen (8WB)
- MMI radio (RCM)
- Privacy Glass (4KF)
- Sportonderstel (UC2)
- Sportstoelen vóór (PS1)
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks (1XW)
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
1.0 TFSI S-LineLease nu de Audi A1 Sportback vanaf
€268,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€268,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!