Ford Transit
350 2.2 TDCI L4H1 Ambiente
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 350 2.2 TDCI L4H1 Ambiente |
| Kenteken | V-919-DG |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 148.901 km |
| Aanschafprijs | €15.950 |
| Opmerking | LAADKLEP / NAVI / CRUISE CONTROLE / 3 ZITS / EURO 6 |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Chassis cabine |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2017-01-19 |
| Motorvermogen kW | 114 kW |
| Motorvermogen pk | 155 pk |
| Brandstofvermogen kW | 114 kW |
| Brandstofvermogen pk | 155 pk |
| Cilinder inhoud | 2.198 cc |
| Koppel | 385 Nm |
| Koppel (brandstof) | 385 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €11.860 |
| Wielbasis | 3.950 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.875 kg |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersairbag
- Navigatie-pakket
- RDW-leges
- Zijwind assistent
- Rookvrij
- Tyre Pressure Monitoring (1175)
- Radio CD speler
- 3 zits
- Airconditioning voor met pollenfilter (1070)
- Cruise control met ASLD (Adjustable Speed Limiting Device). Inclusief lederen stuurwiel (1060)
- Laadklep (750KG)
- Uitgebreid alarm (1310)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit
Ford Transit
350 2.2 TDCI L4H1 AmbienteLease nu de Ford Transit vanaf
€259,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€259,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!