Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Ambiente
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L2 Ambiente |
| Kenteken | VBH-95-T |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 83.837 km |
| Aanschafprijs | €9.980 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / IMPERIAL / TREKHAAK |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2019-07-23 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.068 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.255 kg |
| Massa leeg | 1.574 kg |
| Laadvermogen | 681 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.143 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- Comfort-pakket
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Rookvrij
- Imperial
- Imprial
- Comfort bestuurdersstoel (390)
- Perimetrisch alarm inclusief centrale dubbele vergrendeling (460)
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) (280)
- Cruise control (030)
- 17'' Nieuwe Lichtmetalen velgen met Nieuwe Banden
- Cool-pakket
- Trekhaak met afneembare kogel
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 AmbienteLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€162,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€162,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!