Ford Transit Connect
1.5 TDCI L2 Trend
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 TDCI L2 Trend |
| Kenteken | V-532-KR |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 162.499 km |
| Aanschafprijs | €9.950 |
| Opmerking | AIRCO / AUTOMAAT / N.A.P / EURO 6 / KASTEN INRICHTING |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-01-03 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.029 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.160 kg |
| Massa leeg | 1.495 kg |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Climate Control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Betonplex in laadruimte
- Kasten inrichting
- Werkplaats
- Radio CD speler
- Automatische airconditioning (0082)
- Aluminium interieur afwerking
- Perimetrisch alarm inclusief centrale dubbele vergrrendeling (0245)
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) (0145)
- Kasten in laadruimte
- 17'' Nieuwe Lichtmetalen velgen met Nieuwe Banden
- Kasten
- Auto Start/Stop incl Active Grille Shutter (0175)
- City-pakket
- Elektrisch verwarmbare voorruit (0030)
- Multimedia-pack
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 TDCI L2 TrendLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€161,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€161,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!