Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 Trend
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L1 Trend |
| Kenteken | VLG-52-P |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 151.753 km |
| Aanschafprijs | €12.159 |
| Opmerking | AIRCO / CARPLAY / NAVI / CAMERA / EURO 6 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-08-05 |
| Motorvermogen kW | 55 kW |
| Motorvermogen pk | 75 pk |
| Brandstofvermogen kW | 55 kW |
| Brandstofvermogen pk | 75 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €6.993 |
| Resterende BPM | €2.599 |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| GVW | 2.175 kg |
| Massa leeg | 1.469 kg |
| Laadvermogen | 706 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Brake Assist System
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Verwarmde voorruit
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Parkeer pakket
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Automatische airconditioning (190)
- Comfort bestuurdersstoel (390)
- Multimedia pack
- Perimetrisch alarm inclusief centrale dubbele vergrendeling (460)
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) (280)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 TrendLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€170,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€170,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!