Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 Trend
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue L2 Trend |
| Kenteken | VRZ-02-R |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 59.895 km |
| Aanschafprijs | €15.933 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / KASTEN INRICHTING |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2022-09-29 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.882 |
| Resterende BPM | €3.356 |
| Wielbasis | 3.060 mm |
| GVW | 2.270 kg |
| Massa leeg | 1.534 kg |
| Laadvermogen | 736 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.390 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruitwisser en sproeier
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Rookvrij
- Achterklep met ruit
- Automatische airconditioning (190)
- Comfort bestuurdersstoel (390)
- Cruise control (030)
- Parkeersensoren voor en achter (200)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L2 TrendLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€223,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€223,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!