Ford Transit Courier
1.5 EcoBlue Trend
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Courier
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 EcoBlue Trend |
| Kenteken | V-24-GFV |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 12.648 km |
| Aanschafprijs | €20.569 |
| Opmerking | CAMERA / CARPLAY / ADAPTIVE CRUISE / FABRIEKS GARANTIE |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2024-06-28 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.869 |
| Resterende BPM | €4.328 |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| GVW | 1.965 kg |
| Massa leeg | 1.263 kg |
| Laadvermogen | 702 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Buitenspiegels in andere kleur
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- RDW-leges
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Driver Assistance Pack
- Multimedia scherm klein
- Stuur kunstleder
- Passagiersstoel
- Achteruitrij assistent
- Kruisend verkeer detectie
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 16"
- Frozen White
- Pack parking
- Winter-pack
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Courier
Ford Transit Courier
1.5 EcoBlue TrendLease nu de Ford Transit Courier vanaf
€288,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€288,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!