Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 1.5 TSI
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Cargo Maxi 1.5 TSI |
| Kenteken | V-51-LXT |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 43.600 km |
| Aanschafprijs | €20.003 |
| Opmerking | BENZINE / AIRCO / STOELVERWARMING / CARPLAY / KLEP / L2H1 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titanium black/soul-soul/black |
| Datum eerste toelating | 2022-12-22 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.484 |
| Resterende BPM | €2.413 |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| GVW | 2.250 kg |
| Massa leeg | 1.400 kg |
| Laadvermogen | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Zijwandbekleding laadruimte
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- App-Connect (9WT)
- Armleuning voor bestuudersstoel (4S2)
- Centrale airbag voor
- Intrumentenpaneel met multifunctioneel display (9S5)
- Radio Composition Audio (Z42)
- Radio Composition Colour (Z51)
- Telefoonvoorbereiding (9ZX)
- Zij-en gordijnairbags voor bestuurder en bijrijder met middenairbag (6C2)
- Multimedia scherm klein
- Climatic aircondioning (KH6)
- Achterklep met ruit (3RC)
- Achterruitverwarming en ruitenwisser (ZE6)
- Assistentiepakket "City Drive" (ZAM)
- Candy White unilak (B4B4)
- Comfortpakket (Z3F)
- Dodehoekruit in schuifdeur rechts (4EE)
- Elektrisch verstel- en verwarmbare spiegels (6XN)
- In hoogte verstelbare voorstoelen (3L3)
- Winterpakket (ZW6)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Cargo Maxi 1.5 TSILease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€275,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€275,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!