Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI 245 PK Performance
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TSI GTI 245 PK Performance |
| Kenteken | P-023-FD |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 91.800 km |
| Aanschafprijs | €23.950 |
| Opmerking | | Pano | Camera | Lane & Side Assis | Front Assis | Blind Spot | Elektr Binnenspiegel VERKOCHT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-11-07 |
| Motorvermogen kW | 180 kW |
| Motorvermogen pk | 245 pk |
| Brandstofvermogen kW | 180 kW |
| Brandstofvermogen pk | 245 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 248 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 370 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €834 |
| Resterende BPM | €275 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 1.920 kg |
| Massa leeg | 1.345 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Koplampen adaptief
- Sperdifferentieel
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- 12Volt aansluiting
- Active Info Display (9S8)
- Airco met elektronische regeling
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Schuif-/kanteldak
- Uitlaat sierstuk
- Winterbanden
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Spiegelpakket (6XQ)
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA2)
- Lederen stuurwiel (PU2)
- Metaalkleur parelmoer
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEC)
- Ruimtebesparend reservewiel
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) (PF3)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI 245 PK PerformanceLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€389,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€389,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!