Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI Comfort
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Caddy
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Cargo 2.0 TDI Comfort |
| Kenteken | VST-34-G |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 56.174 km |
| Aanschafprijs | €17.359 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / PARKEER SENSOREN ACHTER / EURO 6 |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | geel |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Titanium black/soul-soul/black |
| Datum eerste toelating | 2023-01-03 |
| Motorvermogen kW | 55 kW |
| Motorvermogen pk | 75 pk |
| Brandstofvermogen kW | 55 kW |
| Brandstofvermogen pk | 75 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.814 |
| Resterende BPM | €3.477 |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| GVW | 2.220 kg |
| Massa leeg | 1.410 kg |
| Laadvermogen | 810 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Tussenschot volledig
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
- Vervolgbotsing preventie
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Bandenspanningsindicator (7K1)
- 18'' Nieuwe Lichtmetalen velgen met Nieuwe Banden
- Climatronic automatische airconditioning (9AK)
- Cruise control met snelheidsbegrenzer (8T6)
- ErgoComfortstoel bestuurder (PZ1)
- Alarm 1 (7AL)
- App-Connect (9WT)
- Armleuning voor bestuudersstoel (4S2)
- Auto dimmende binnenspiegel (4L6)
- Centrale airbag voor
- Intrumentenpaneel met multifunctioneel display (9S5)
- Multifunctioneel stuurwiel (2FB)
- Park assist i.c.m. parkeerhulp voor en achter (7X5)
- Radio Composition Audio (Z42)
- Radio Composition Colour (Z51)
- Telefoonvoorbereiding (9ZX)
- Zij-en gordijnairbags voor bestuurder en bijrijder met middenairbag (6C2)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI ComfortLease nu de Volkswagen Caddy vanaf
€243,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€243,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!