Audi e-tron GT
93 kWh Quattro (3-Fase-11 kW) {SOH-93%}
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model e-tron GT
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 93 kWh Quattro (3-Fase-11 kW) {SOH-93%} |
| Kenteken | L-915-XL |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 146.528 km |
| Aanschafprijs | €42.245 |
| Opmerking | (INCL-BTW) *HEATPUMP | PANO | FULL-LED | LEATHER | AUDI-SOUND | DIGI-COCKPIT | NAVI-FULLMAP | HEATED-SPORTSEATS | TOPVIEW | DAB | KEYLESS | LANE-ASSIST | SHIFTPADDLES | PRIVACYGLASS | 20"ALU* |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-08-23 |
| Motorvermogen kW | 350 kW |
| Motorvermogen pk | 476 pk |
| Koppel | 630 Nm |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| GVW | 2.840 kg |
| Massa leeg | 2.250 kg |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 479 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Extra getint glas achter
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Audi sound system (9VD)
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Matrix LED koplampen
- Bagagedek
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- Multimedia systeem
- S Line exterieur
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Smartphone integratie
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Geluidsimulator
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Warmtepomp
- Zomerbanden
- Vierwielaandrijving
- BTW te verrekenen
- Decor aluminium
- CCS snellader aansluiting
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- LED koplampen (8G9)
- Glazen panoramadak (3FG)
- Privacy glas (QL5)
- Velgen, 5-spaak-aeromodule, zwart, glansgedraaid, 9,0J/11,0Jx20 (47I)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
93 kWh Quattro (3-Fase-11 kW) {SOH-93%}Lease nu de Audi e-tron GT vanaf
€584,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€584,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!